Contactgegevens
webdesign Pascal Bontinck
Toch bvba Campo-Santoplein 17 Tel : 09/251.00.28 9040 St-Amandsberg Fax : 09/251.24.06 Belgiƫ Mail : info@toch.be
Bedrijfsleiding en aankoop : Peter Toch peter.toch@toch.be Boekhouding : Bernard Van der Stichelen bernard.vanderstichelen@toch.be IT, keukens en ventilatie : Pascal Bontinck pascal.bontinck@toch.be Badadviseur : Ann Devoldere ann.devoldere@toch.be Verwarmingsadviseur : Lesley De Wilde lesley.dewilde@toch.be Onthaal en administratie : Lesley De Wilde lesley.dewilde@toch.be Magazijn verantwoordelijke : Kristof Platteau kristof.platteau@toch.be Nick Lammens nick.lammens@toch.be Technisch adviseur en projekten : Kurt Van Belle kurt.vanbelle@toch.be Maarten De Meester maarten.demeester@toch.be Commercieel adviseur Alexander Cuvelier alexander.cuvelier@toch.be Mounir Benterrak mounir.benterrak@toch.be Chauffeur : Diego De La Ruelle
Openingsuren Burelen en magazijn : Maandag - vrijdag : van 7u30 tot 18u00 Zaterdag : van 8u00 tot 12u00 Toonzalen : Maandag - vrijdag : van 9u00 tot 16u30 Zaterdag : van 8u00 tot 11u30
GPS-coordinaten ; N 51,063933 O 3,748266
toch,groothandel,sanitair,badkamers,waterbehandeling,verwarming,ventilatie,keukens toch, groothandel, sanitair, badkamers, waterbehandeling, verwarming, ventilatie, keukens